Srpen 2015

Outfit- ONE or TWO?

30. srpna 2015 v 11:35 | Blow |  Móda
Ahoj lidi,
dnes jsem si pro vás připravila dva outfity. Proč dva? Protože vy si můžete vybrat který se vám líbí víc. Samozřejmě já si taky vyberu který je podle mě hezčí, ale vy taky. Proto budu ráda když napíšete do komentáře který se vám líbí víc a proč. No nic, jdeme na to!
________________________________________________________________
První outfit se mi líbí až na ty boty. Pardón, omlouvám se pokuď se vám tendle styl těch botů líbí, ale mě ne. Pro mě je to něco příšerného! Zkazí mi to celý outfit když to dám k tomu! Volila bych boty na šňůrky. Nebo na zips, cokoliv jiného než toto!
Outfit bych hodnotila * * * hvězdičkama.

___________________________________________________________________________________
Outfit dvě se mi líbí až na boty, zase boty twl. Moc vysoký podpatek, volila bych menší (ne úplně ten malý, aspoň 5 centimetrový). Od tílka se mi líbí střih, ale nelíbí se mi potisk. Tím nemyslím, že nemám ráda NY, ale mohlo by tam být něco jiného(Co třeba ČR lidi :D? Vždyť tu žijem!). Jinak se mi outfit líbí.
Hodnotila bych * * * * hvězdičkama.


___________________________________________________________________________________
Tak který outfit se vám líbí víc? Můžete hlasovat v anketě. Mě se líbil víc Two. Doufám, že se vám outfity líbili, potěší komentář. To vše.
Bye!

Z čeho mám strach?

28. srpna 2015 v 14:58 | Blow |  Kecací články
Ahoj lidi,
tak vám tady píšu kecací článek. O čem? Z čeho mám strach. Já jsem popravdě takový strašpytlík, ale myslím si o sobě úplně něco jiného. Že se ničeho nebojím.
1.Popravdě, pokaždé když jdu spát, musím se podívat, jestli není něco u postele nebo u dveřích. I židly si natočím aby jsem neviděla kdo tam sedí! To vlastně říká, že první věc čeho se bojím jsou duchové, nadpřirozené jevy, mimozemšťané a takové další potvory.
2.Nebudete tomu věřit, ale mám strach z výtahů. Já s výtahami jezdím, takže to není až tak velký strach. Když, ale jedu výtahem tak se většinou chytím tyče (tyč která bývá ve výtahách abyste se jí chytili. Doufám, že chápete :D) a držím se pevně kdyby se náhodou dno propadlo. Když (když už podruhé...sakra!!), ale tyč ve výtahu není, tak většinou dám nohy nohy (jak to mám sakra popsat?!!) na kraje. Stručně, jedna noha je na jedné straně u kraje a druhá na druhé straně na kraji. Párkrát, ale stačí myslet na něco jiného než na to že jedu výtahem.
3.Mám hrůzu ze všech vos, včel, sršní, hovad atd.. Nesnáším, když jdu a kolem mě prolétne včela,vosa(prostě hmyz co bzučí). Jak mi to zabzučí u ucha tak normálně mi přeběhne mráz (ano, i v takovém vedru!) po zádech. Proč mám z hmyzu (budeme ty vosy, včely, sršně a ostatní nazívat hmyz! Jak chytré!) hrůzu? Když jsme byly s kamarádkou na táboře, tak jsme spaly v chatkách. No, a my jsme měli takové štěstí, úplně největší štěstí ,že jsme dostali chatku kde byli sršni. Normální, obří sršni! Byli ,,ubytování", v chodu(jako že nad vchodem, v takové té stříšce) do chatky. Sranda byla, že jsme na to přišly 7. den, protože v 10. den jsme jeli domů. Takže nás přesunuli na pokoj. Jo a ještě k té chatce. Měli jsme tam mrtvé vosy. Všude. Jednou se mi stalo, že když jsme měli budíček, tak jsem na sobě našla mrtvou vosu. Když jsem ji dostala z deky a spadla na prostěradlo, chtěla jsem ji nabrat nějakým papírkem a potom vyhodit ven. Ale ta vosa najednou ožila!! Prostě jsem začala ječet (ano, jsem strašná histerka) a všechny holky utekly z chatky. Tak a tu je proč mám strach z hmyzu.
4.Bojím se smrti. Nevím co bude po ní. Nevím jestli budeme žít další život, jestli po ní usneme nebo co všechno si ještě myslím. Děsí mě to. Kdyby jsem se měla setkat s prababičkama, babičkama, maminkou, tatínkem, bratrem a všichni další. Ačkoliv, smrt bude až za dlouhou dobu, furt přemýšlím co bude po ní.
5. Bojím se zombie! Ačkoliv, se dívám na The Walking Dead, jak to někdo hraje tak mám chuť si to zahrát taky. Stejně se, ale bojím zombie, zombie apokalypsy. Myslím si, že bych zombie apokalypsu nepřežila. A přece kdyby jo, tak bych umřela hlady nebo žízní. Nechápu jak někdo může mít rád ty pochodující monstra (BEZ URÁŽKY :D)! Já říkám, že kdybych uviděla zombie, tak bych vzala asi něco ostrého a pokusila bych se tomu zombíkovi useknout hlavu! Řekněte mi, myslíte, že bych se takhle zachovala? Asi bych se dosrala strachy a utíkala. Co když, ale zombie umí utíkat? Nebo šplhat?Tak to si myslím, že bych zombie apokalypsu nepřežila.
____________________________________________
A z čeho máte strach vy? Doufám, že se vám článek líbil.
Bye!

Fotky ze ZAHRADY +pejsek♥

27. srpna 2015 v 21:28 | Blow |  Photography
Ahoj lidi,
dneska jsem si pro vás připravila fotky ze zahrady a s mým pejskem ♥ doufám že se vám fotky budou líbit.


Fotky ze ZOO

26. srpna 2015 v 14:34 | Blow |  Photography
Ahoj lidi,
omlouvám se, že jsem vám včera nepřidala ty fotky ze ZOO. No, nějak jsem na to zapomněla...popravdě, jsem byla lína se zvednout a jít k notebooku napsat ten to článek. Hele. Dost okecávání! Užijte si fotky!

Hledají se AFFS!!

25. srpna 2015 v 11:48 | Blow
Hledají se AFFS!
Podmínky?
1.Napiš jak chceš být zapsaná/ý.
2.Adresa blogu.
3.Téma tvého blogu.
4.Co se ti líbí na mém blogu.
5.Být aktivní aspoň jednou do měsíce.
To vše.

Začínám+ 10 faktů o mně

25. srpna 2015 v 10:46 | Blow
Ahoj lidi,
rozhodla jsem se založit blog. Najdete tu chuť všeho (tak se měl jmenovat můj blog)! Například? Fotografie, módu, nápady atd.. Tak co kdyby jsme si dali na začátek 10 faktů o mně? Ať se trochu seznámíme.....tak...jdeme na to !
_______________________________
1. Jmenuji se Klára
2. Nosím rovnátka
3. Layouty mi dělá moje nejlepší kamarádka
4. Na moji přezdívku jsem přišla jen tak (jeli jsme autem a já jsem přišla na slovo Blow a to se mi zalíbilo tak jsem se tak pojmenovala)
5. Mám psa (jmenuje se Filip)
6. Mé oblíbené jídlo je sýrová omáčka ♥♥♥
7. Nesnáším játra .__.
8. Chodím do kroužku baletu a kreslení
9. Mám bratra
10. Koukám na Anime (ZAČÁTEČNÍK)
________________________________
Doufám ,že se vám 10 faktů líbilo, že jste mně trochu poznali. To je pro teď asi vše, odpoledne chci přidat ještě fotky ze zoo. Těšte se!
Bye!