Z čeho mám strach?

28. srpna 2015 v 14:58 | Blow |  Kecací články
Ahoj lidi,
tak vám tady píšu kecací článek. O čem? Z čeho mám strach. Já jsem popravdě takový strašpytlík, ale myslím si o sobě úplně něco jiného. Že se ničeho nebojím.
1.Popravdě, pokaždé když jdu spát, musím se podívat, jestli není něco u postele nebo u dveřích. I židly si natočím aby jsem neviděla kdo tam sedí! To vlastně říká, že první věc čeho se bojím jsou duchové, nadpřirozené jevy, mimozemšťané a takové další potvory.
2.Nebudete tomu věřit, ale mám strach z výtahů. Já s výtahami jezdím, takže to není až tak velký strach. Když, ale jedu výtahem tak se většinou chytím tyče (tyč která bývá ve výtahách abyste se jí chytili. Doufám, že chápete :D) a držím se pevně kdyby se náhodou dno propadlo. Když (když už podruhé...sakra!!), ale tyč ve výtahu není, tak většinou dám nohy nohy (jak to mám sakra popsat?!!) na kraje. Stručně, jedna noha je na jedné straně u kraje a druhá na druhé straně na kraji. Párkrát, ale stačí myslet na něco jiného než na to že jedu výtahem.
3.Mám hrůzu ze všech vos, včel, sršní, hovad atd.. Nesnáším, když jdu a kolem mě prolétne včela,vosa(prostě hmyz co bzučí). Jak mi to zabzučí u ucha tak normálně mi přeběhne mráz (ano, i v takovém vedru!) po zádech. Proč mám z hmyzu (budeme ty vosy, včely, sršně a ostatní nazívat hmyz! Jak chytré!) hrůzu? Když jsme byly s kamarádkou na táboře, tak jsme spaly v chatkách. No, a my jsme měli takové štěstí, úplně největší štěstí ,že jsme dostali chatku kde byli sršni. Normální, obří sršni! Byli ,,ubytování", v chodu(jako že nad vchodem, v takové té stříšce) do chatky. Sranda byla, že jsme na to přišly 7. den, protože v 10. den jsme jeli domů. Takže nás přesunuli na pokoj. Jo a ještě k té chatce. Měli jsme tam mrtvé vosy. Všude. Jednou se mi stalo, že když jsme měli budíček, tak jsem na sobě našla mrtvou vosu. Když jsem ji dostala z deky a spadla na prostěradlo, chtěla jsem ji nabrat nějakým papírkem a potom vyhodit ven. Ale ta vosa najednou ožila!! Prostě jsem začala ječet (ano, jsem strašná histerka) a všechny holky utekly z chatky. Tak a tu je proč mám strach z hmyzu.
4.Bojím se smrti. Nevím co bude po ní. Nevím jestli budeme žít další život, jestli po ní usneme nebo co všechno si ještě myslím. Děsí mě to. Kdyby jsem se měla setkat s prababičkama, babičkama, maminkou, tatínkem, bratrem a všichni další. Ačkoliv, smrt bude až za dlouhou dobu, furt přemýšlím co bude po ní.
5. Bojím se zombie! Ačkoliv, se dívám na The Walking Dead, jak to někdo hraje tak mám chuť si to zahrát taky. Stejně se, ale bojím zombie, zombie apokalypsy. Myslím si, že bych zombie apokalypsu nepřežila. A přece kdyby jo, tak bych umřela hlady nebo žízní. Nechápu jak někdo může mít rád ty pochodující monstra (BEZ URÁŽKY :D)! Já říkám, že kdybych uviděla zombie, tak bych vzala asi něco ostrého a pokusila bych se tomu zombíkovi useknout hlavu! Řekněte mi, myslíte, že bych se takhle zachovala? Asi bych se dosrala strachy a utíkala. Co když, ale zombie umí utíkat? Nebo šplhat?Tak to si myslím, že bych zombie apokalypsu nepřežila.
____________________________________________
A z čeho máte strach vy? Doufám, že se vám článek líbil.
Bye!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Z čeho by vás potěšil další článek?

Photography
Móda
Kecací články
Recenze

Komentáře

1 Nell Nell | Web | 30. srpna 2015 v 12:18 | Reagovat

Ja mam strach taky z vos,včel prostě z hmyzu a z novych lidí :/ jinak pěkný clanek

2 Blow Blow | 5. září 2015 v 14:00 | Reagovat

konečně někdo jako já! :D jé děkuji :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama