Říjen 2015

Tag- Jedno slovo

31. října 2015 v 9:10 | Blow |  Tagy,Challenge,Výzvy,Soutěže...atd.
Ahoj lidi,
tak jsem si pro vás připravila Tag- jedno slovo. Je to teda s mou BFF. Její přezdívka je Melody. Má také blog najdete ho zde (zatím není, ale bude :D). Tak, jdeme na to?
_________________________________________________
1. Tvoje vlasy?
Blow: hezké (egoismusxdd)
Melody: hnědé

2. Oblíbená věc?
Blow: mobil
Melody: mobil

3. Sen z minulé noci?
Blow: není
Melody: žádný

4. Oblíbené pití?
Blow: voda
Melody: voda

5. Vysněné auto?
Blow: žádné
Melody: žádné :-/

6. Místnost, ve které se nacházíš?
Blow: pokojík
Melody: pokoj :-D

7. Tvůj strach?
Blow: výtah
Melody: není

Asi žiju zdravě mno.

26. října 2015 v 18:00 | Blow |  I am.....
Ahoj lidi,
jen jsem vám tu chtěla říct jak teďka žiju. Jakó, nic moc :D, ale přece jen se něco změniloo. Doufám, že to nebude další článek co nedopíšu. Nejsem žádný odborník, ale s něčím vám můžu poradit. Doufám, že tento článek neodsoudíte po páté větě. Tak, jdem na to.
____________________________________________


1. Kecám o Animee

2. října 2015 v 18:07 | Blow |  Kecací články
Ahoj lidi,
rozhodla jsem se udělat typ článku o anime. Jelikož strášně hódně teď koukám na anime, tak by jsem se vám tu chtěla tak vyzpovýdat co jsem viděla, jestli mě to zaujalo ...atd.. Pokud by, ale tahle série neměla dobrou odezvu tak ji ukončím. Pokusím se nespoilerovat, když tak napíšu předem, že to může být spoiler. Zdroj bude většinou Shirai. Ok, jdeme na to?
_____________________________________________
Akame Ga Kill!
Popis: Ve světě fantazie se bojovník Tatsumi pokouší vydělat nějaké peníze pro hladovějící vesnici. Během hledání práce poznává svět plný korupce, která se šíří od zvráceného premiéra. Ten totiž ovládá dítě jenž je císařem. Tatsumi se sám stává obětí této korupce, načež je rekrutován skupinou zabijáků jménem Night Raid. Tato skupina má za úkol eliminovat veškeré zdroje korupce, které trápí Capitol.
Můj názor: Ten to příběh se mi líbil. Nečekala jsem, že začátek(1. díl :D) bude už takhle akční. Aspoň pro mě. Některé věci jsem čekala, jiné zas ne. Právě nachází spoiler lidiii: Nečekala jsem, že jich tolik umře. Jakooo, jeden člověk jo, ale tolik!? Ok, ok, klid Blow. Konec spoileru. Jednu chvíli jsem byla radostí bez sebe, druhou chvíli jsem si trhala vlasy. Takže anime se mi líbilo, ale má velkou konkurenci.

Tokyo Ghoul a Tokyo Ghoul √A
Popis: Kaneki Ken je knihomol a student vysoké školy , který potká dívku jménem Rize v kavárně , kterou často navštěvuje . Jsou ve stejném věku a mají stejné zájmy , proto se rychle sblíží . Po chvíli Kaneki zjistí , že Rize je Ghůl - druh příšery , která se živí lovem a požíráním lidských těl . Když část jejího speciálního orgánu - " červené dítě " - je transplantovaná do Kanekiho , stane se i on Ghůlem , uvězněn v pokrouceným světě , kde lidé nejsou na vrcholu potravního řetězce .
Můj názor: Dvě slova. Nejlepšíůžasnýmegahustýkrásnýsmutnýhororovýkrvavý anime♥♥♥. Todle anime je nejlepší. Nevím proč, ale u posledních dílů se mi chtělo brečet. Tak moc to anime miluju♥. Zamilovala jsem se i do té znělky. Mám to jako vyzvánění :DD. Ne, ale začátkem sem si říkala ,,Jo, to anime je dobré" a teď? Říkám, ,,Nejlepšíůžasnýmegahustýkrásnýsmutnýhororovýkrvavý anime♥♥♥". Todle je umě totální vítěz. No přemýšlela jsem, že bych dělala i cosplay na Hinami. Mno...zatím uvidím. Ale jinak, všichni se na tohle anime podívejte!!! Na obě série! To je rozkaz!!!

Kaichou wa Maid-Sama
Popis: Ayuzawa Misaki je 16letá studentka 2. ročníku na Seice, kde je také předsedkyní školní rady a chlapci obávanou \"diktátorkou\". Studuje na chlapecké škole, ale k jejich pohlaví pociťuje silnou nenávist, jelikož jejich otec je opustil. Misaki je z chudé rodiny a žije doma se svojí matkou a sestrou. Nemá ani na to, aby si koupila něco pořádného na sebe, natož aby si mohla dovolit občas si povyrazit s přáteli. Aby pomohla své matce udržet domácnost, pracuje jako maidka v Maid Café, ale o této brigádě se nesmí nikdo dozvědět, co by se pak stalo s její reputací přísné předsedkyně? Jednoho dne, když Misaki vynáší z práce odpadky potká Usuiho Takumiho - mužský idol její školy, který chladnokrevně odmítá všechny dívky. Misaki má strach, že by mohl něco vyzradit, ale on to dělá přesně naopak - začne Misaki pomáhat, chránit, popichovat a také jí den ode dne víc a víc milovat. Je tu ale jeden velký problém - Misaki nenávidí kluky.
Můj názor: Jedná se o romantické anime. Já romantiku ráda. Jednou jsem chtěla Misaki chytit pod krkem a nebo někoho kdo vyrušil Misaki a Usuiho. Líbilo se mi, že se to nacházelo v té kavárně. A hlavně když tam byl ten Usui♥. Usui se vždycky všude objeví, když má Misaki problém. Anime supr, pro takové ty romantiky akorát☻☻☻.

Akuma no Riddle
Popis: Ichinose Haru je studentkou na soukromé dívčí akademii, po jejímž životě prahne 12 nájemných vražedkyň, které se skrývají mezi studentkami. Azuma Tokaku je nová studentka, která je také jednou z najatých vražedkyň, ale místo toho se rozhodne, že Haru ochrání za každou cenu.
Můj názor: Nečekala jsem, že to bude anime o vraždění. Proto se mi to líbí! Je to úplně jinačí než Kaichou wa Maid-Sama. Líbily se mi ty plány těch vražd (to zní divně, jak kdyby mě zaujalo ,,Jak spáchat správnou vraždu", jep.). Ale i super byly ty postavy. Každá měla nějakou jinou povahu. Milá, šílená, ,,neškodná"...atd.. Moje nej postava je Kirigaya♥. Taková nenápadná vražedkyně. A nebo Mamba/Shynia♥ taková hodná/morbidní.

Zhodnocení: 1.místo u mě získává .....Tokyo Ghoul a Tokyo Ghoul √A
2.místo ...... Akuma no Riddle
3.místo.......Kaichou wa Maid-Sama
4.místo, neboli bramborovou medaily získává.... Akame Ga Kill!
_______________________________________________________________
Tak, doufám, že se vám takový článek líbil, který směřoval jiným směrem. Byla bych ráda kdyby jste hlasovali v anketě, jestli má tahle série pokračovat nebo ne. To vše.
Bye!