Destrukční Deník

7. února 2016 v 17:55 | Blow |  Kecací články

Znáte DESTRUKČNÍ DENÍK ? Pokud ne, vyhledejte si ho na Google, Youtube...atd.. Pořídila jsem si tento ÚŽASNÝ deník. Autorka je Keri Smith. Keri Smith, napsala(nebo vytvořila? :D) další podobné žánry a jsou to- Tohle není kniha a Čurbes(který mám taky). Musím říct, že je to pro mě taková malá pomoc abych se nenudila... Deník má dvě možnosti: Zničit ho kreativně nebo ho zničit tak, že se už nikdy do něho nepodíváte. se pokouším o něco mezitím, ale snažím se spíš kreativně. Ještě ho teda nemám zničený úplně, nemám ani polovinu! Přesto jsem se rozhodla, že vám ho ukážu.Nejprve vás čekají takové lehčí úkoly. Například nechat stranu prázdnout...atd. osobně nevadí ty lehčí, aspoň se u toho vyřádím- udělám to víc do detailů a někdy mi to trvá i hodinu (např. ta obálka- pokud by vás to napadlo, příjmení není Smraďochová :'DDDDDD). Když jsem ho(ten deník) dostala, tak jsem si říkal- Nemůžu ho zničit hned, musím si ho šetřit. Nom, už uběhly 3 měsíce a už to prostě nevydržím. 3.....2.....1.....ZAČÍNÁM NIČIT!

Samozřejmě jsou tam úkoly které plnit nebudu smyslem kterým se myslí. Splním je asi nějak kreativně. Například- vy byste chtěli mít v deníku hlínu? Já teda ne. Mohu ho jen doporučit. Když jedete někam hodně daleko, třeba bez internetu-> DOPORUČUJI TENTO DENÍK. U deníku se zabavíte hlavně vy, ale třeba i ostatní. Zapojte svoje přátele! Vemte si ho kamkoliv, všude jde splnit nějaký úkol.

K tomu se váže jedna historka....
Měla jsem splnit úkol-> Stoupnout si na dlouhou chodbu a dodit deník, aby dojel co nejdál. Mno a chtěla jsem ho splnit ve škole, protože tam máme EXTRA dlouhý chodby. Tak jsem ho chtěla splnit a když jsem ho hodila, vešla tam učitelka. Ta mi tam udělala přednášku jestli jsem normální, házet s knihou. Já jsem ji řekla, že jo a najednou začalo zvonit. Mno, kámoška mi prostě zdrhla a nechala mě s ní samotnou(hodná kamarádka :)). Ta učitelka mi tam udělala ještě nějakou přednášku a já jsem prostě už musela jít. Prostě jsem zdrhla:D. Rebel jak prase. Mno a od toho dne se té učitelce vyhýbám, protože mě vůbec nemá ráda:)(ještě, že ji na žádný předmět nemám...).


VLASTNÍTE DESTRUKČNÍ DENÍK?
NIČÍTE HO KREATIVNĚ NEBO HO NIČÍTE TAK, ŽE SE PO DOKONČENÍ DO NĚJ UŽ ANI NEPODÍVÁTE?
MÁTE RÁDI TUHLE AUTORKU?
Mám na vás ještě malou prosbu. Chci se zeptat co by vás víc potěšilo. Kdyby jsem fotky zničeného deníku, přidávala postupně nebo byste byli radši kdybych to potom přidala najednou( přidala bych jen ty zajímavé)?

Potěší mě, když na tyhle otázky odpovíte do komentáře. To je pro dnešek vše.
Báj!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co s Destrukčním Deníkem?

Přidávat postupně.
Přidat najednou.

Komentáře

1 Chloé Chloé | Web | 19. února 2016 v 20:52 | Reagovat

Ja ho mám, ako vidím, krásne ho používaš :)

2 Katera Woon Katera Woon | Web | 29. února 2016 v 21:16 | Reagovat

Mám ho taky:) Já abych ho "nezničila" celý najednou tak každý den si vyhradím pro jinou stránku a pak se tomu plně věnuji:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama